Маленька школа

       Поєднання найефективніших авторських методик із досвідом наших спеціалістів у галузі педагогіки і психології дозволить Вашій дитині всебічно розвинути інтелектуальні та творчі здібності, отримати знання та вміння необхідні для успішного навчання в школі та якнайкраще адаптуватися до перебування у колективі однолітків.
Особливу уваги ми приділяємо збереженню та розвитку фізичного здоров’я дітей. Заняття включають вправи на  профілактику сколіозу, плоскостопості, порушень зору та на розвиток слуху артикуляційного апарату.
       Уроки проводяться для дітей від 4 до 6 років у трьох групах (середня – 4р., старша – 5р., підготовча – 5,5-6 р.) за такими дисциплінами:
       – ознайомлення з навколишнім світом;
       – формування математичних понять та умінь;
       – розвиток усного мовлення та навичок читання;
       – розвиток дрібної моторики руки та підготовка руки до письма;
       – образотворче мистецтво;
       – конструктивна діяльність (аплікація, ліплення та вироби своїми руками);
       – хореографія;
       – дитячий фітнес із елементами йоги;
       – розвиток логіки, пам’яті, уяви, концентрації уваги та ейдетика;
       – психокорекція (казкотерапія);
       – музичні заняття;
       – англійська мова;
       – театральне та ораторське мистецтво.
       Самі уроки тривають від 15 до 25 хвилин і обов’язково включають рухливі ігри або фізкультхвилинки.  Розклад складено таким чином, щоб інтелектуальні заняття чергувалися з уроками творчості та фізичної активності. Загальна тривалість навчального дня 4 години включає перерву на чай та, по-можливості, перерву для ігрової діяльності, коли діти можуть самостійно, або гуртом погратися конструкторами, пазлами, іграшками для рольових ігор (лікарня, магазин тощо).
       Протягом дня роботу з дітками організовують викладач та помічник, а окремі дисципліни (музика, англійська, малювання, хореографія тощо)  ведуть спеціалісти. Наповненість групи до 16 чоловік та поділ на окремі підгрупи дозволяє застосовувати індивідуальний підхід до кожного учня. При необхідності, якщо дитині потрібно приділити більше часу певному предмету, ніж це передбачено навчальною програмою, є можливість відвідувати індивідуальні заняття.
 

Комунікативна група :-) 

       Для того, щоб діти, які не відвідують дитячий садочок, мали можливість проводити більше часу в дитячому колективі, набувати соціальні та комунікативні навички, спілкуватися з однолітками, корисно організовувати дозвілля ми пропонуємо заняття в комунікативних групах. Окрім різноманітної ігрової діяльності вони включають також додаткові уроки малювання, конструктивної діяльності, англійської мови, дитячого фітнесу, логіки.
       Детальніше дізнатися  про дні та години занять ви можете на сторінці розклад, або зв’язавшись із нами.

Тематичні вечірки та майстер-класи

       Навчальна програма передбачає також організацію та проведення сезонних свят (Свято осені, Свято української писемності, Свято мужності, привітання Святого Миколая, тощо). Окрім того в Сімейній Академій плай відбуваються різноманітні тематичні дитячі вечірки та майстер-класи, де ваша дитина може гарно, весело і корисно провести вільний час.

 

Гуртки ;-)

       Маючи великий та вдалий досвід роботи з маленькими дітьми нам вдалось створити програми навчання у творчих та інтелектуальних студіях та гуртках вже з 4 років, які ви можета переглянути тут.

Анонс

Читати всі Анонси

Звіти

Опитування

Чи хотіли б Ви, щоб Ваша дитина відвідувала якісь гуртки чи заняття, які?

Результати

Loading ... Loading ...