Наші правила

Для того щоб заняття для Вас і Вашої дитини були найбільш продуктивні, в нашій Сімейній академії «Плай» діє ряд правил:

1. До занять будуть допущені лише абсолютно здорові діти та дорослі.

Будь ласка, будьте відповідальні та не ризикуйте  здоров’ям  своїх та чужих дітей.

2. Щоб Вам і Вашому малюку було зручно й комфортно на наших заняттях:

 • Візьміть на заняття з собою змінне взуття для Вашого малюка і для Вас (якщо Ви будете присутні на занятті)

(у вуличному взутті Ви зможете знаходитися тільки в холі).

 • Одяг для дитини вибирайте зручний і такий, що не стримує вільних рухів.
 • Під час занять Ви або Ваш малюк можете намочити або забруднити одяг. Будь ласка, не сваріть за це дитину, інакше вона просто не захоче більше займатися. На такий випадок візьміть з собою комплект змінного одягу (якщо дитина намочить одяг у Вашу відсутність, то її переодягне педагог).

У нас є спеціальні накидки і якщо дитина буде згодна, ми вдягнемо її на час заняття творчістю чи при роботі з водою. При бажанні Ви можете принести улюблений фартушок малюка з дому для його максимального комфорту.

3. Навчання та розвиваючі ігри – це також праця і дитина має бути до неї емоційно та фізично підготовлена.

Отож, щоб заняття Вашої дитини у «Плаї» було продуктивними та приносили усім лише задоволення, просимо намагатися дотримуватися вдома кількох нескладних правил розпорядку дня:

 • ·        Напередодні занять дитина має лягати спати не пізніше 9 год. вечора (щоб о 10 вже точно спати ☺). Перетворіть вкладання дитини у ліжко у цікавий та корисний для Вас обох (дітей і батьків) ритуал. Із спільними гігієнічними процедурами, читанням на ніч казочки, побажаннями добрих снів. Наступного ранку дитина буде не заспана і в доброму гуморі. 
 • ·        Обов’язково дитина має зранку перед заняттями поснідати.

Їжа не повинна бути занадто калорійна чи важка (смажене, жирне). Бажано не споживати солодощів або кукурудзяних пластівців. Найкраще щоб сніданок включав цільнозернові  каші (гречана, вівсяна, рисова тощо) із сухофруктами та горіхам або  кисломолочні продукти (домашній сир, йогурт, запіканка…), або страви з яєць. Ну і звичайно сезонні овочі та фрукти.

 • ·        Правильно визначте час підйому, щоб не поспішати й не нервуватися.

Діти до 10 років не орієнтуються в часі і не вміють за ним слідкувати. Але це цілком у Ваших силах привчити дитину підготувати усе необхідне на завтра(одяг, взуття, резинки та заколки для волосс, папку з завданнями) ще звечора в певному місці й послідовно

Просимо приходити з дітьми за 5 – 10 хвилин до початку занять.

Ви матимете час, щоб перевзути та переодягнути дитину і  спокійно без поспіху попрощатися. Окрім того, таким чином Ви виробляєте надзвичайно корисну звичку – пунктуальність.

 Дітям дуже потрібні Ваші Правила, які допоможуть Вам і Вашій дитині продуктивно провести час на наших заняттях

Для груп «Навчаємося разом з мамою»

 • Дорогі мами, ми знаємо, що Ви надзвичайно вмілі і креативні й краще та акуратніше за Вас ніхто не намалює/заштрихує/наклеїть/виріже!!! Але дуже просимо Вас дати шанс і Вашій дитині спробувати виконати завдання вчителя. Повірте, раз на десятий у неї буде виходити не набагато гірше ніж у Вас! :-|
 • Якщо Ваш малюк захотів поїсти чи попити просимо вийти з кімнати, де проходить заняття в коридор.
 • Малюк завжди має бути впевнений у Вашій підтримці. Під час роботи за столом чи розучуванні ритмічних вправ, хороводів найкраще знаходитися позаду дитини.
 • Малюк має право НЕ займатися запропонованим учителем видом діяльності, а просто спостерігати за роботою інших. Спостереження – один із найважливіших способів пізнання !!!
 • На заняттях, шановні батьки, Ваш час належить дитині, не розмовляйте з іншими батьками на сторонні теми.
 • Під час заняття дорослі говорять пошепки.
 • Не змушуйте силою дитину займатися якоюсь діяльністю. Дитина має право НЕ ЗАЙМАТИСЯ за столом або в колі разом з іншими дітьми. Дорослий або працює разом зі своєю дитиною, або виконує завдання з іншими за столом чи в колі.
 • Будь ласка, НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ МОБІЛЬНИМИ ТЕЛЕФОНАМИ ПІД ЧАС ЗАНЯТТЯ!!!
 • Пам’ятайте, Ви для дитини найбільший авторитет і найкращий взірець. Якщо Ви активно берете участь в колективній роботі на заняттях, Ваша дитина буде діяти так само.

 Ці правила допоможуть Вашому малюку отримати поступово перші навички самоорганізації та привчити до послідовності дій і порядку, до того ж дотримання цих правил допоможе подальшій соціалізації Вашої дитини в суспільстві та колективі.

Ще раз дуже просимо дотримуватися цих правил!

Дякуємо наперед за плідну співпрацю! :-P

Анонс

Читати всі Анонси

Звіти

Опитування

Чи хотіли б Ви, щоб Ваша дитина відвідувала якісь гуртки чи заняття, які?

Результати

Loading ... Loading ...